Darwin College

کالج داروین که یکی از کالج های دانشگاه کمبریج میباشد در سال 1964 تاسیس شد. کالج داروین به عنوان اولین کالج این دانشگاه شناخته میشود. این کالج دارای 600 الی 700 دانشجو میباشد که بیشتر این تعداد در مقطع دکتری مشغول به تحصیل میباشند. بیش از نیمی از دانشجویان این کالج دانشجویان بین المللی میباشند و از این بابت این کالج به عنوان بزرگترین کالج کمبریج شناخته میشود. در واقع بعد از جنگ و افزایش تعداد دانشجویان, تاسیس کالج به صورت یک نیاز ضروری درآمد. در سال 1963 کالج های قدیمی دانشگاه کمبریج اقدام به تاسیس کالج کردند و سر انجام در سال 1964 کالج داروین تحت عوان دانشمند بزرگ چارلز داروین, بنام کالج داروین تاسیس شد. کالج داروین منشور سلطنتی خود را به عنوان یک دانشکده مستقل در دانشگاه در سال 1976 دریافت کرد. در سال 1994، کالج داروین ساخت یک کتابخانه جدید و مرکز تحقیقاتی را در امتداد خیابان قدیمی به پایان رساند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

HELIX_TAGS:

Corpus Christi College

کالج Corpus Christi یک کالج تشکیلاتی از دانشگاه کمبریج میباشد که در سال 1352 تاسیس شد. این کالج به دلیل اینکه توسط شهروندان شهر کمبریج تاسیس شد قابل توجه است. کالج به طور نسبی یکی از دانشکده های موفق دانشگاهی دانشگاه کمبریج میباشد. طبق رده بندی غیر رسمی که توسط امتیاز دهی دانش آموزان اعلام میشود, کالج Corpus Christi در رتبه سوم قرار دارد. میانگین موقعیت کالج در رتبه بندی جهانی در مقام دهم میباشد. Corpus در میان ثروتمندترین کالجهای کمبریج از لحاظ دارایی های ثبت شده قرار دارد. دارایی کالج در پایان ماه ژوئن 2016 به مبلغ 97.4 میلیون پوند و زمین و بناهای مالکیت آن در پایان سال مالی 2013 به 118 میلیون پوند رسید. اکثر دانشجویان مقطع کارشناسی که خود را به عنوان Corpuscles معرفی می کنند در نزدیکی محوطه اصلی کالج زندگی می کنند. بر خلاف اکثر کالج ها، یک محل اقامت اختصاصی برای فارغ التحصیلان در لک هاپتون وجود دارد. همانند تمام کالج های کمبریج، Corpus دارای اتحادیه های دانشجویی خود (اتاق های ترکیبی) برای هر دو دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل، JCR و MCR است.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

Churchill College

کالج چرچیل, کالج دانشگاه کمبریج میباشد که در سال 1958 در قسمت غربی شهر کمبریج تاسیس شد. تمرکز اصلی این کالج بر روی علم, مهندسی و تکنولوژی میباشد اگرچه در قسمت علوم انسانی و هنر نیز فعالیت دارد. این کالج به عنوان یک یادبود ملی و مشترک المنافع با چرچیل برای ایجاد شرایط تحصیل در خصوص 60 دانش آموز و 540 دانشجو تاسیس شد. منشور سلطنتی و مقررات در ماه اوت سال 1960 توسط ملکه به کالج چرچیل اعطا شد. کالج چرچیل به عنوان اولین کالج در میان سه کالج موجود در آن زمان که فقط پذیرش آقایان داشتند, اقدام به پذیرش بانوان کرد. کالج دارای اعتبار خوبی در مقایسه با سایر کالج های کمبریج است و به طور نسبی تعداد زیادی از دانشجویان آن از مدارس دولتی پذیرفته شده اند. شعار اصلی این دانشگاه حرکت به جلو میباشد و این اصطلاح برگرفته از سخنرانی معروف چرچیل میباشد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

HELIX_TAGS:

Clare College

کالج کلر, کالج دانشگاه کمبریج در سال 1326 تاسیس شد. کلر به عنوان یک کالج لیبرال و پیشرفته همچنین به عنوان یکی از برترین کالج های موسیقی در کمبریج شناخته میشود. انجمن کالج موسیقی کلر (CCMS) به خوبی شناخته شده است، به ویژه ارکستر. همانند اکثر کالج های کمبریج، کلر اجازه می دهد تا دانش آموزان در اتاق های خود پیانو داشته باشند. با توجه به فعالیت دانش آموزان و رده بندی آنها, کالج کلر در بین سال های 2000 تا 2005 جزو 10 کالج برتر جهان قرار گرفت. در سال 2009 این دانشگاه به رده 18 سقوط کرد ولی در سال 2011 با افزایش فعالیت های خود به جایگاه چهارم بازگشت. ورود به کالج کلر در میان متقاضیان بسیار رقابتی میباشد و میتوان گفت در هر بخش تنها 5 متقاضی پذیرفته میشوند.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

HELIX_TAGS:

Christ's College

کالج مسیح, یکی از کالج های دانشگاه کمبریج میباشد که توسط ویلیام بینگهام در سال 1437 به عنوان خانه خدا تاسیس شد. در سال 1505، کالج مجوز سلطنتی جدید دریافت کرد، مدرک قابل توجهی توسط بانوی مارگارت بوورث به او داده شد و نام خود را به کالج مسیح تغییر داد و تبدیل به دوازدهمین کالج کمبریج به شکل فعلی خود تبذیل گشت. این کالج برای آموزش برخی از معروف ترین دانش آموزان کمبریج مشهور است، از جمله چارلز داروین و جان میلتون. برخی از بخش های مختلف مسیح به شرح زیر میباشد :

  • باشگاه Marguerites، یکی از قدیمی ترین بخش های باقی مانده در کالج مسیح که در سال 1899 توسط گیلبرت جسپ، کاپیتان CUCC، اصلاح شد.
  • باشگاه کالج قایقرانی مسیح، قدیمی ترین باشگاه ورزشی کالج که هنوز فعال است، در سال 1830 تأسیس شده است.
  • باشگاه فوتبال کالج مسیح، که در سال 1875 توسط آلفرد کورت هادون تاسیس شد.
  • انجمن پزشکی کالج مسیح
  • انجمن سیاست کالج مسیح
  • انجمن کالج موسیقی مسیح، در سال 1710 تاسیس شد.

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 - 021

 

HELIX_TAGS:

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151