تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در کشور انگلستان

تحصیل مقطع کارشناسی ارشد در کشور انگلستان

وجود دانشگاه ها و کالج های معتبر و بوجود آمدن شرایط شغلی مناسب بعد از اتمام تحصیل, کشور انگلستان را به یکی از مقاصد محبوب دانشجویی تبدیل کرده است. همانطور که دوره کارشناسی در کشور انگلستان 3 ساله میباشد, دوره کارشناسی ارشد نیز در این کشور یک ساله میباشد. متقاضی با در دست داشتن مدرک کارشناسی خود از دانشگاه های مورد تایید کشور انگلستان, میتواند در دوره کارشناسی ارشد شرکت نماید. یکی دیگر از لازمه های شرکت در این دوره مدرک زبان آیلس میباشد که برخی دانشگاه ها مدرک تافل معادل آن را نیز قبول میکنند. در برخی موارد نیز اگر دانشجو قبلا در محیطی انگلیسی زبان تحصیل کرده باشد با نشان دادن توانایی خود میتوانند از ارائه مدرک زبان معاف شود. رشته های مختلف تحصیلی در دانشگاه های مختلف انگلستان شرایط خاص خود را دارا میباشند. به طور مثال برای رشته های مدیریتی علاوه بر داشتن مدرک آیلس, مدرک GMAT نیز مورد نیاز میباشد. حتی ممکن است رزومه کاری نیز مورد بررسی واقع شود. تحصيل در مقاطع كارشناسي ارشد به دو صورت امكانپذير است :

1:Course كه درس و تحقيق با هم انجام مي گيرد.


2:Research تنها بر اساس تحقيق.

 

برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد لازم است که متقاضی حداقل یک سال قبل از شروع تحصیلی درخواست خود را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهد.

 

 

برای دریافت مشاوره رایگان میتوانید با گروه مشاورین آتیه آفرینان تماس حاصل فرمایید. شماره تماس : 22226777 -021

معرفی آتیه آفرینان ایرانیان

گروه آتیه آفرینان ایرانیان با بیش از 14 سال تجربه دارای هفت مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری و دارای مجوز رسمی از وزارت کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میباشد این موسسه دارای دفاتر همکاردر کانادا، اتریش، مجارستان، جمهوری چک، سوئیس، سوئد، اسلواکی، ایتالیا، اسپانیا، آمریکا، استرالیا، قبرس، آلمان، دانمارک و نروژ میباشد و دارای نمایندگی بیش از یکصد دانشگاه و دفاتر کاریابی در خارج از کشور هست

ثبت نام و ارزیابی رایگان

آدرس مابلوار میرداماد مابین خیابان حصاری و شنگرف ساختمان 138 طبقه 5 واحد 22، 25، 26، 27
شماره تماس:22226777-10خط
فکس:22275151